Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Galavečer Kate Fashion

Datum: Pátek 22. listopadu 2019 v 19:30 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Vánoční módní show GALAVEČER KATE FASHION ANTIAGING

II. ročník Chrudim 2019

V pátek 22. listopadu 2019 se v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi uskuteční již druhý ročník Vánoční galavečer, na kterém shlédnete nové dámské a pánské módní kolekce butiku Kate fashion antiaging, který je zaměřen na originální módu pro volný čas a společenské události. Premiéru zde bude mít nová značka CityZen, která má své kořeny v Chrudimi a Kate fashion bude od listopadu jejich první kamennou prodejnou v rámci ČR. Dále zde představí svojí aktuální pánskou kolekci značka PAKO JEANS, která má street a office styl.

Pozvání dále přijal salon se svatebními a společenskými šaty PRONUPTIA Pardubice, který připravuje šaty klientkám a nevěstám přímo na míru včetně veškerého servisu a má exkluzivní zastoupení ze samotné Paříže. Celým večerem Vás bude provázet moderátor, známý český stylista a vizážista, Kája Pavlíček. V rámci galavečera přijal pozvání taneční pár Jitka Boháčová a Jiří Bělohlávek, kteří patří mezi světovou taneční špičku - vyhráli světový pohár v Itálii 2018, více mistři světa v Paříži v r. 2018. Letos zvítězili v soutěži German open v Mannheimu a Czech Dancesport v Pražském hotelu Hilton. Jako další hosty večera uvidíte zpěvačku Janu Kociánovou.

Celý galavečer již bude v duchu Vánoc a odstartuje nám tím adventní čas stejně jako v loňském ročníku. Galavečer letos nese název Večer splněných přání a je na podporu Dětského domova Nová ves. 

Cena vstupenky v předprodeji 350 Kč, na místě v den pořádání akce 430 Kč.

Více informací na www.facebook.com/katefashionantiaging.

Těšíme se na setkání! Butik Kate fashion

Předprodej vstupenek 

  • v butiku Kate fashion antiaging, Břetislavova ul.65, 
  • v pokladně Divadla Karla Pippicha, tel. 603881003, PO–ČT 14–18, PÁ 14–17 h, 
  • v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773993333, PO–PÁ 8–12 a 12.30–16 h, SO 8–12
  • a online prodej k dispozici na uvedeném odkazu.