Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

XV. CHRUDIMSKÁ MUZEJNÍ NOC

Datum: Pátek 24. května 2019 v 18:00 hodin
Místo: Chrudim

Připravujeme více foto + 2 videa. O akci byl MIMOŘÁDNÝ ZÁJEM. Videa právě stříháme - 27.5.2019 6.00 hod.

XV. CHRUDIMSKÁ MUZEJNÍ NOC

Pátek 24. května od 18 do 23 hodin

Náladová noc v Muzeu barokních soch

Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si prohlédnout celou naši krásnou a zcela nově obměněnou expozici a zavítejte i tam, kam se při běžné prohlídce nedostanete.

Jak je u nás v muzeu tradičně zvykem, máme pro vás připraven bohatý program na celou „noc“ pro celou rodinu, samozřejmě nebude chybět ani známý Loutkářský soubor LS Ahoj se svým úchvatným stínovým divadlem – Jak Kapucín zachránil „dobrou náladu“ (v 19, ve 20 a v 21 hodin).

Pokud máte rádi tajemství, rádi řešíte nejrůznější úkoly a hádanky a máte i odvahu, nesmíte u nás v muzeu chybět, hledáme totiž právě vás, odvážné návštěvníky, kteří se rádi baví.

Ve stínu událostí v Muzeu loutkářských kultur

Návštěvníci se stanou na malý moment špióny a rozkryjí souvislosti zločinu, která nesporně pohnula s dějinami 20. století. Kromě stálé expozice budou moci návštěvníci vystoupat i na věž nebo strávit čas na terase. Připraven bude také kreativní workshop. 

Velké prádlo v Regionálním muzeu 

Letošní muzejní noc bude zahájena v 18 hod vernisáží výstavy Velké prádlo. Následně se můžete těšit na oživené muzeum s úkoly zaměřenými na téma praní a čistota. Úkoly budou doplněny prezentací mýdlárny Šiva Slatiňany. 

Pátek 24. května

Vstup zdarma

Fotogalerie