Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Plesy v únoru 2019

Datum: Pátek 15. února 2019
Místo: Muzeum Chrudim

Maturitní ples Střední průmyslové školy Chrudim

Pátek 15. února od 19 hodin

Maturitní ples Střední školy zdravotnické a sociální Chrudim

Sobota 16. února od 18.30 hodin

IV. reprezentační ples "Chrudimské Benátky"  

Městský úřad Chrudim, Odbor sociálních věcí  a neziskové organizace z Chrudimi zvou své příznivce na 4. ročník reprezentačního plesu „Chrudimské Benátky“, který se uskuteční v pátek 22. února ve Velkém sále chrudimského Muzea od 20 hodin.

Pořadatelé plesu budou nadšeni, pokud návštěvníci zkrášlí svůj šat o benátské doplňky, jako škrabošky, vějíře, paruky a další. Tím sami podtrhnou atmosféru akce a předešlé ročníky dokazují, že to návštěvníky baví. Sami realizátoři věnují výzdobě sálu, výběru občerstvení a přípravě programu vysokou pozornost. „Naším přáním je, abychom si to společně všichni užili a vše bylo dokonalé,“ říká Martin Dytrt za sociální odbor Městského úřadu Chrudim.

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční program, který hudebně podpoří orchestr ZUŠ Chrudim a DJ Spalda. Zároveň mohou vyzkoušet své štěstí v tombole a zažijí nevšední zážitek v podobě půlnočního překvapení.

Pojďme společně zažít neopakovatelnou atmosféru Benátského karnevalu a to přímo v novorenesančním sálu Muzea v naší malebné Chrudimi.

Prodej vstupenek v Turistickém informačním centru Chrudim. 

Pátek 22. února od 20 hodin 

13. ples hudebníků

Sobota 23. února od 20 hodin (doprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha od 4. února 2019 od 14 hodin)